Nowy i30

 

Jeszcze bardziej elegancki, bezpieczny i wydajny

Nowy Hyundai i30 zachwyca śmiałym i eleganckim designem. Wyposażony jest w nowoczesne technologie takie jak Bluelink, która zapewnia szeroki zakres usług łączności oraz w nowy zelektryfikowany 48-woltowy układ hybrydowy, który zapewni lepszą wydajność. Jednak to nie wszystko – każdy model dostępny jest również w inspirowanej motosportem wersji N Line.

Wyraź pewność siebie

Nowy Hyundai i30 N Line charakteryzuje się świeżym wyglądem oraz sportową stylistyką, podkreśloną przez szeroką sylwetkę. Kaskadowy grill z wyrazistymi elementami 3D, smukłe reflektory z technologią LED oraz nowe, charakterystyczne światła ledowe do jazdy dziennej w kształcie litery V, które podkreślają nowoczesny wygląd przodu.

Sportowy pod każdym względem

Tył nowego i30 N Line podkreśla jego atletyczny wygląd dzięki zupełnie nowemu zderzakowi I zmodernizowanym światłom LED, również zawierającym charakterystyczny motyw litery V dla uzyskania efektu symetrii pomiędzy przodem a tyłem nadwozia.

Nowy wymiar łączności

Nowy i30 N Line to styl i inteligencja w jednym. Samochód wyposażony jest w nowy, 7-calowy zestaw cyfrowych zegarów oraz system nawigacji z ekranem dotykowym o przekątnej 10,25 cala z technologią Bluelink i systemem rozpoznawania głosu. Nowy i30 N Line oferuje również możliwość bezprzewodowego ładowania telefonu, a latem 2020 wprowadzona będzie opcja bezprzewodowego połączenia się z telefonem za pomocą Apple CarPlay™ i Android Auto™.

Apple CarPlay™ jest zastrzeżonym znakiem handlowym firmy Apple Inc.
Android Auto™ jest zastrzeżonym znakiem handlowym firmy Google Inc.

Szukasz czegoś innego?

Nie martw się, zaawansowane funkcje łączności i bezpieczeństwa, wydajny układ napędowy i elegancki design znajdziesz we wszystkich modelach i30, nie tylko tych z wersji N Line.