Hyundai KONA Electric. Ty prowadzisz. On elektryzuje.

Wszechstronny i dający radość z jazdy KONA Electric jest pierwszym elektrycznym, subkompaktowym SUV-em na europejskim rynku. Ten przełomowy samochód łączy imponujący zasięg napędu elektrycznego ze śmiałą stylistyką i przestronnością SUV-a – żadnych kompromisów.

1

Charge myHyundai

Voucher Charge myHyundai na ładowanie o wartości 2 000 zł otrzymasz przy zakupie modelu KONA Electric z roku produkcji 2020.

2

Program dopłat rządowych "Mój elektryk"

Hyundai KONA Electic już teraz od 109 800 zł brutto w programie „Mój elektryk”. Sprawdź, czy możesz skorzystać z dodatkowej dopłaty rządowej aż do 27 000 zł.

Ładowarka Hyundai WallBox

Szybka, naścienna ładowarka do samochodów elektrycznych oraz hybrydowych typu plug-in to dokładnie to, czego potrzebujesz.

Hyundai KONA Electric. Najlepsze połączenie dwóch światów.

Łącząc przestronność i przyciągający wzrok wygląd z niesamowitym zasięgiem wynoszącym aż 449 km, KONA Electric daje to, co najlepsze z dwóch światów – bez żadnych kompromisów.

 1. Akumulator elektryczny nowego Hyundaia Kona Electric.

  Napęd elektryczny.

  Starannie dobrane komponenty elektrycznego układu napędowego zostały zaprojektowane tak, aby zapewniały doskonałe właściwości jezdne i praktyczny codzienny zasięg. Zupełnie nowa platforma KONA pozwoliła na lepsze upakowanie akumulatorów z zachowaniem przestronności.

 2. Nowy Hyundai Kona Electric z profilu.

  Śmiała stylistyka.

  Pięknie poprowadzone linie tworzą stylistyczny majstersztyk – nowy model jest wyrazisty z każdej strony.

 3. Wnętrze nowego Hyundaia KONA Electric widziane z góry.

  Charakter i indywidualność.

  KONA Electric wyróżnia także dbałość o szczegóły. Odkryj niespotykany poziom komfortu, który zapewniają wysokiej jakości materiały i wyrafinowany wystrój wnętrza.

  Hyundai KONA Electric. Samochód elektryczny. W dobrym stylu.

  Hyundai KONA Electric łączy w sobie imponujący zasięg i śmiałą stylistykę. Wybierz samochód elektryczny w dobrym stylu.

  Ładowanie Hyundaia KONA Electric.

  Ładowanie

  W zależności od gniazdka elektrycznego w domu lub rodzaju stacji szybkiego ładowania, do której masz dostęp, KONA Electric oferuje różne możliwości ładowania akumulatora.

  Usługa łączności Bluelink®

  Korzystaj z zaawansowanych funkcji łączności - w swoim telefonie lub samochodzie - aby Twoja jazda była jeszcze bardziej komfortowa.

  5 lat gwarancji bez limitu kilometrów.

  Jak każdy Hyundai, model KONA Electric jest produkowany z zapewnieniem najwyższych możliwych standardów jakości. Jakość tę potwierdza 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów. Dzięki temu możesz cieszyć się życiem, nie przejmując się problemami z samochodem. Ciesz się spokojem, jaki zapewnia jedna z najlepszych gwarancji w branży – oferowana w standardzie. Ponadto polimerowe akumulatory litowo-jonowe wysokiego napięcia w KONA Electric są objęte gwarancją na 8 lat lub 160 000 km, zależnie od tego, co nastąpi wcześniej.

  Hyundai KONA Electric.
  2
  Hyundai 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów