Kontakt

Wybierz salon

Auto Forum

ul. Wyszogrodzka 114

09-410 Płock

Auto Forum

ul. Wyszogrodzka 114

09-410 Płock

Usługi
Salon, Serwis, LPG Serwis, Dezynfekcja, Door to door,
Godziny otwarcia
salon
poniedziałek - piątek.: 9:00 - 18:00
sobota: 9:00 - 14:00

serwis
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: nieczynne

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami

Dział sprzedaży

 

poniedziałek - piątek.: 9:00 - 18:00

sobota: 9:00 - 14:00

 

Hubert Gretkowski
Hubert Gretkowski

Kierownik Działu Sprzedaży

tel. 243679298, 531163271
e-mail: hubert.gretkowski@autoforum.pl

Michał Brzozowski
Michał Brzozowski

Specjalista ds. Sprzedaży

tel. 512 788 902
e-mail: michal.brzozowski@autoforum.pl

Mariusz Markiewicz
Mariusz Markiewicz

Specjalista ds. Sprzedaży

tel. 24 367 92 90, 570 990 792
e-mail: m.markiewicz@autoforum.pl

Michał Mioduski
Michał Mioduski

Specjalista ds. Sprzedaży

tel. 24 367 92 94, 570 990 791
e-mail: m.mioduski@autoforum.pl

Serwis

 

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00

Sobota: nieczynne

 

Krzysztof Michalak
Krzysztof Michalak

Kierownik Serwisu

tel. 24 367 92 97, 570 990 795
e-mail: k.michalak@autoforum.pl

Dariusz Szulejewski
Dariusz Szulejewski

Doradca Serwisowy

tel. 24 367 92 91
e-mail: dariusz.szulejewski@autoforum.pl

Patrycja Korycka
Patrycja Korycka

Asystentka Działu Serwisu

tel. 24 367 92 97
e-mail: patrycja.korycka@autoforum.pl